Samoopalovací kosmetika a přírodní produkty Eco by Sonya

Chtěli byste mít čistě přírodní samoopalovací kosmetiku i ve vašem městě?

Dejte nám kontakt na Vaše oblíbené obchody, kosmetické salóny, welness centra nebo nástřikové salóny. A my se budeme snažit dostat naše produkty přímo k Vám na dosah.

Jako výhradní dovozci jsme garanti pravého originálu té nejvyšší kvality. Produkty Eco by Sonya jsou velmi žádané po celém světě, luxusní vysoce kvalitní produkty, které obsahují pouze přírodní ingredience bez přidaných chemických nástrah, a co je nejdůležitější – fungují. Vaši zákazníci to jistě ocení a spokojenost tedy přinesou i vám. Velkoobchodní spolupráce je vhodná pro e-shopy, dermatologii, lékárny, kosmetické a masérské salóny, kamenné prodejny, wellness centra, nástřikové salóny, solária a samozřejmě prodejny zdravé výživy i drobné prodejce.

Výrobky Eco by Sonya se neustále rozrůstají o nové produkty a zároveň vylepšují stávající, aby bylo dosaženo maximálního efektu. V souladu s přírodou hledáme nové látky, rostliny, které obohatí naši přírodní kosmetiku. Proto se můžete těšit na spousty nových přípravků pro péči o tělo.

Pro kamenné obchody

Jsou samozřejmostí propagační letáčky, brožury a testery.

Samoopalovací přípravky Eco by Sonya


Accept

Tyto stránky používají cookies